Tuesday 24 November 2015

Урок у 2-му класі на тему:"Тварини та птахи".


.
Тема : Тварини та птахи
Обладнання :  «А  Magic  Box», «Hot  Роtato», малюнки із зображенням тварин, абетка     в  картках, м’які  іграшки, написи : «Animals» , «Wild-дикі», «Domestic-домашні», «Happy faces» (смайлики для учнів); DVD-диск, зошит робочий, словник, друковані картки для читання .
Мета  :
 -  Навчальна : удосконалення говоріння, читання, аудіювання , сприяння       збільшенню   лексичного запасу слів .
-  Розвиваюча : розвивати пам’ять, увагу, уяву;
 розвивати логічне мислення, уміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати, робити   висновки, планувати свої висловлення;
розвивати здібності до ігрової діяльності;
розвивати пізнавальний інтерес.
-  Виховна : розвивати здібності працювати в парах, у групах, досягати згоди;
виховання бережливого ставлення до тварин;
підвищувати мотивацію до вивчення англійської мови.
  
                                                       План  уроку
1. Організаційний момент.
А) Привітання.
Б) Доведення до учнів мети і задач уроку.
2.   Warming-up.  Фонетична зарядка. Гра «Hot Potato».
3.  Говоріння. Складання діалогів про погоду.
4. Повторення алфавіту. Презентація. Робота з картками.
5. Гра-фізкультхвилинка «Go, my pony», « A  little brown rabbit ».
6. Презентція «The World of Animals». Розподіл тварин на групи. Робота в командах.
7. Граматична гра  «Is  it a dog ?».
8. Фізкультхвилинка  « Baby-shark».
9. Читання. Вправи 30, 31 ( стор.47- 48 ).
10. Підведення  підсумків  уроку.
       Отримання смайликів.
11. Домашнє завдання.
       1. Ex. 30, 31.
       2. Описати  домашнього  улюбленця.
                                                     
                                                              Хід уроку
1.Організаційний момент.
Teacher: Good morning , children!
Children: Good morning, teacher!
T.: I am glad to see you!
Ch.: We are glad to see you too!
T.: Sit  down ,please.
T. : Сьогодні на уроці ми з вами повторимо англійські букви і звуки , слова з теми «Тварини та птахи» і ,звичайно, будемо грати у різноманітні ігри.
2. Фонетична зарядка.
     I  have a «potato». It is very hot. Let’s play a game «Hot  potato». Say a word  using  the
     «potato»  and give it back to me.
T.: Sunny.
P1 : Сонячно.
Т.: Windy.
P2: Вітряно.
T.: Is it cloundy today?
P3: Yes , it is. It is cloundy today.
T.: Is it cold today?
P4: No,it is not. It is not cold today.
3.Складання діалогів.
    Let’ s  make up a dialogue about the weather.
4. Презентація алфавіту з використанням DVD.
    - Listen to me and repeat after me.
    - Назвіть  якомога більше слів , які починаються з тієї букви ,яку я вам показую
      на картці.
      T.: The letter   C         [ s ]
                                             [ k ]
       Ch.: A cat, a cow, a cup, cloudy, a cock, a chicken.
       T.: Nice of you ! Take the happy faces.
5. Are  you tired? Let’s play a game  « Go, my little Pony, go!» and  devide into twos : one  will be a rider, the other one – a pony. One, two, three – go!
                                             Go , my little pony, go!     
                                             Go, go, go!
                                            Go , my little pony, go!
                                             Go, go, go!
                                             Gallop, pony, gallop, go!
                                             Go, go, go!
                                              Gallop, pony, gallop, go!
                                              Go, go, go!
T.: Буква H – дає звук [ h ], ніби ми замерзли в ручки.
Т.: Children, can you show how the rabbit hops?
 Т.: Let one of you hop like a rabbit and we will say: «Hippity hop».
                        A little brown  rabbit went   hippity hop.
                                  Hippity hop, hippity hop!
                        He went into the garden without any stop,
                                  Hippity hop, hippity hop!
                        He ate for his supper a fresh carrot top,
                                  Hippity hop, hippity hop!
                        And then home went without any stop,
                                 Hippity hop, hippity hop!
6. Презентація «The World of Animals».
     Let’s watch and repeat.
     Робота в командах. Придумати назву команді. Розподіл тварин на групи:
                                                                              Animals
                                        Domestic                                                  Wild
    Кожна команда по черзі називає спочатку домашніх тварин, а потім диких, і отримує бали та смайлики.  Діти прикріплюють малюнки із зображенням  тварин на дошку. Команда,  яка не назвала тварину, вибуває з гри.
7. Граматична гра.
     Let’s play again ! I have a magic bag. Look into the bag and repeat after me !
     T.: It is a hippo.
           It is a hare.
           It is a dog.
           It is a duckling
     T.: Я загадаю будь-яку тваринку ,візьму її в руку. А ви запитаєте :
          -  Is it a rabbit?…  Хто відгадає – стає ведучим!
   Р1.  Is it a perrot?
   Р2. Is it a cow?
   Р3. Is it a dog?
   Т.: But I couldn’t  find a shark in my magic bag.
         Let’s play a game and sing a song «Baby- Shark».
8. Фізкультхвилинка.
         Baby shark
         Do-do-do-do-do-do
         Daddy shark
         Do-do-do-do-do-do
         Granny shark
         Do-do …..
         Grandpa  shark
         Do-do …..
         I can swim
         Do-do …..
         See a fin
         Do-do …..
         Swim so fast
         Do-do …..
         Shart attack
         Do-do …..
         Lost one leg
         Do-do …..
         Swim no more
        Do-do-do-do-do-do
9. Читання. Read  Ex. 30, 31 ( p.47-48 )
  
      Exercise  30(p.47)
 X  [ ks]
      six               yoke           my            student
      box             yelp             by             glue
      fox              yell              sky            true
      Rex             yarn             cry           pupil
      flax             yard             fly            blue
      tax              yet               try           tulip         
     
       Exercise  31(p.48)
OY [     I ]
       boy            Rex          yes             note                   
       toy             box         yoke           rose                      
       coy             six           yarn                home
       hoy              flax           yard             grey
       soy             fox           yelp            hey
       ploy           tax            yet             prey                                                                                                                      
10. Підведення підсумків уроку.
11. Домашнє завдання.
 1. Впр. 30, 31( стор. 47-48 ).
 2. Описати домашнього улюбленця.


                                                        Література:

1.Вдовенко С.С. English ABC book.- Львів: Світ, 1993.  104 с.: іл.
2.Карп’юк О.Д. English 2. Підручник для 2 класу загальноосвіт.навч.закл.,
    К.: Навчальна книга, 2009.
3. Власний матеріал.





1 comment:

  1. Дуже цікавий урок, допоможе виконувати з дітьми домашні завдання

    ReplyDelete